ΠΑΙΔΕΣ: 4χ4... και συνεχίζουμε!

Τρίτη 20 Οκτωβρίου 2015, 16:52

Απόλλων – Αγιος Θωμάς 5-0Τέσσερα στα τέσσερα και τέρματα 28-0 για την ομάδα Παίδων του Απόλλωνα, μετά και την εύκολη νίκη επί του Αγίου Θωμά.
Μία ακόμα καλή εμφάνιση στο ενεργητικό τους πρόσθεσαν τα παιδιά του Αντώνη Ταβερνάρη, που βλέπει με ικανοποίηση την ομάδα να αποδίδει το ίδιο καλά ανεξαρτήτως προσώπων.
Τελευταίο «θύμα» για τους Παίδες του Απόλλωνα η αντίστοιχη ομάδα του Αγίου Θωμά, με το 5-0 να τα λέει όλα για τη διαφορά δυναμικότητας και τα όσα είδαμε στον αγωνιστικό χώρο. Το σκορ άνοιξε με αυτογκόλ και λίγο πριν την εκπνοή του ημιχρόνου η ομάδα μας πέτυχε τρία γκολ σε τρία λεπτά, για να φτάσει το σκορ στο 4-0!
Επόμενος αντίπαλος οι Αμπελόκηποι, εκτός έδρας.
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 5-0
(22' αυτογκόλ, 31' Παπαδάκης, 33' Παπαδάκης, 34' Χατζής, 59' Σπανός)
ΑΠΟΛΛΩΝ: Πατεράκης, Δερμιτζάκης (45' Βουγιουκλάκης), Κιτσόπουλος, Φλουρέντζου, Χατζής (36' Σπανός), Παπαδάκης (39' Ράππος), Μέρμηγκας (39' Τσορμπατζόγλου), Ζιγγιρίδης (45' Ταγκαλίδης), Πανδής (36' Ζαχάκος), Πίκουλας (36' Οικονόμου).

Άνδρες: επόμενος αγώνας
Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου15:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ