ΑΚΑΔΗΜΙΑ: Αξιολόγηση τμημάτων 5/9

Πέμπτη 3 Σεπτεμβρίου 2015, 17:37

ΑΚΑΔΗΜΙΑ: Αξιολόγηση τμημάτων 5/9
Οι ώρες για Νέους, Παίδες (+ονόματα), ΠαμπαίδεςΤο Σάββατο 5 Σεπτεμβρίου στο γήπεδο του Απόλλωνα θα γίνει η αξιολόγηση ποδοσφαιριστών, για τον καταρτισμό των αγωνιστικών τμημάτων. Ενημερωθείτε για τις ώρες και πατήστε για να δείτε τα ονόματα των Παίδων.
ΝΕΟΙ (08:45)
ΠΑΙΔΕΣ (10:15)
ΔΟΡΟΒΑΤΑΣ                     2001
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ                    2001
ΖΑΧΑΚΟΣ                           2001
ΠΑΝΔΗΣ                             2002
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ                    2001
ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ         2001
ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ     2001
ΧΑΤΖΗΣ                              2002
ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ             2001
ΜΑΖΕΤΑΣ                           2002
ΣΠΑΝΟΣ                              2001
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ                   2001
ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ                    2001
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ                2001
ΠΑΠΠΑΣ                             2001
ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ                2001
ΖΙΓΓΙΡΙΔΗΣ                       2001
ΠΙΚΟΥΛΑΣ                         2002
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ             2001
KASEMBAJ                         2001
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ                     2001
ΠΑΓΩΝΗΣ                          2002
ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ          2001
ΞΥΔΗΣ                                 2002
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                    2001
ΡΑΠΠΟΣ                             2001
ΤΣΑΦΟΥΡΟΣ                    2002
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ        2002
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ           2001
ΠΑΝΟΥ                              2001
ΚΟΛΙΜΑΤΣΗΣ                  2001
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ          2001 (ΑΝΤΡΙΚΗ)
ΚΑΝΕΛΛΟΣ                        2001 (ΑΝΤΡΙΚΗ)
ΜΠΕΚΟΣ                             2001
ΑΛΕΞ                                    2001
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ  (11:45)  - ΟΛΟΙ ΟΙ 2003




Άνδρες: επόμενος αγώνας
Κυριακή, 27 Ιανουαρίου15:00ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
vs
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Γήπεδο: ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Άνδρες: τελευταίος αγώνας
Κυριακή, 20 Ιανουαρίου0-4ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
vs
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Γήπεδο: ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Νέοι: τελευταίος αγώνας
Σάββατο, 19 Ιανουαρίου2-3ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
vs
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Γήπεδο: ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
e-moto.gr ΕΛΣΑ - SILGAN Διαλεκτικό - Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης I Love Souvlaki Platinum Facility Services Akis Coiffure ΦΕΛΕΚΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ - ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΤΤΙΚΗ Ενοικίαση ιστιοπλοϊκών σκαφών Ταβερνάρης ID SPORTS