ΕΦΗΒΟΙ: Από νίκη σε νίκη!

Τρίτη 13 Φεβρουαρίου 2018, 18:51

ΠΟΨ – Απόλλων 1-2, Απόλλων – Κένταυρος 1-0Από νίκη σε νίκη πετάνε οι Εφηβοι του Απόλλωνα στο Soccerlink, καθώς μετά τον ΠΟΨ (2-1) «καθάρισαν» και τον Κένταυρο Βριλησσίων (1-0).
ΠΟΨ – Απόλλων 1-2 (3/2/18)

Μόλις στο 3ο λεπτό η ομάδα μας βρέθηκε πίσω στο σκορ, έκτοτε όμως έχασε πολλές ευκαιρίες και δικαιώθηκε στο β' ημίχρονο, όταν πίεσε ασφυκτικά και ρίσκαρε παραπάνω, αλλάζοντας σύστημα. Παίζοντας φουλ επίθεση ήρθε δίκαια η ανατροπή, με τα γκολ των Πάνου και Ψυκαράκη Γ.

ΑΠΟΛΛΩΝ: Τσαφούρος, Λουκίσας, Βλασσόπουλος, Τεχλεμτζής, Κατσαρέλιας, Οικονόμου, Ψυκαράκης Ν., Σκόντζος, Μήτρου, Βαρελάς, Ζάχος.

Ως αλλαγή αγωνίστηκαν: Ψυκαράκης Γ., Αλαφοστέργιος, Καρίμ, Πάνου, Γιαννούλης, Παλαμπουίκης, Νίκας.

Απόλλων – Κένταυρος 1-0 (11/2/18)

Ανώτερος ο Απόλλωνας, άξιζε τη νίκη, που ήρθε με ένα ακόμα γκολ του πρώτου σκόρερ Γιάννη Ψυκαράκη, που βρήκε δίχτυα σε τρίτο συνεχόμενο αγώνα. Αν και επιθετικά η ομάδα μας δεν βρέθηκε στην καλύτερη μέρα της και δεν δημιούργησε πολλές ευκαιρίες, από την άλλη πλευρά δεν απειλήθηκε καθόλου σε όλο το παιχνίδι.

ΑΠΟΛΛΩΝ: Πατεράκης, Κατσαρέλιας, Τεχλεμτζής, Σκόντζος, Νίκας, Οικονόμου, Ψυκαράκης Ν., Ψυκαράκης Γ., Αλαφοστέργιος, Βλασσόπουλος, Βαρελάς.

Ως αλλαγή αγωνίστηκαν: Ζάχος, Καρίμ, Λαζαρίδης.

Άνδρες: επόμενος αγώνας
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου16:00ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ